Hodnotiaca konferencia

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR organizuje už v poradí 19. ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky SR za rok 2018, ktorá sa uskutoční 15. apríla 2019 v Kongresovej sále Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR na Hlbokej ceste 2 v Bratislave.

Diskusia bude venovaná najzásadnejším otázkam európskej politiky, zahraničnej politike SR v kontexte globálnych výziev ako aj obnoveniu konsenzu v slovenskej zahraničnej politike. Sme radi, že aj tento rok privítame medzi vystupujúcimi prezidenta SR Andreja Kisku, predsedu vlády SR Petra Pellegriniho, poslancov NR SR, ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslava Lajčáka, predstaviteľov rezortu diplomacie ako aj významných predstaviteľov slovenského mimovládneho sektora a akademickej obce.

Pri tejto príležitosti portál Zahraničná politika prináša špeciálne vydanie o aktuálnych zahraničnopolitických otázkach, ktoré budú predmetom diskusií na XIX. ročníku Hodnotiacej konferencie.